עו"ד דן הלפרט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
תמ"א 38 – עו"ד דן הלפרט
 
 
 
עו״ד ונוטריון דן הלפרט משלב ידע ונסיון רב בחוקי הנדל״ן, המקרקעין, והתכנון ובניה תמ״א 38 ופינוי בינוי ביחד עם ידע מוכח בעולם העסקים. לעו״ד הלפרט תואר ראשון ותואר שני במשפטים, ובנוסף תואר ראשון במנהל עסקים, מה שמאפשר שילוב אופטימלי של עסקים ומשפטים וראייה מרחבית של התחום כולו.

מקצועיותו של עו"ד הלפרט באה לידי ביטוי במגוון התפקידים בהם הוא מבוקש ומומחיותו נדרשת: עו"ד הלפרט משמש מ"מ יו"ר ועדת ההתחדשות העירונית בלשכת עורכי הדין (מחוז תל אביב) העוסקת בנושאי תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, ומשמש גם מ"מ יו"ר ועדת קניין ומקרקעין בלשכת עורכי הדין (מחוז תל אביב). ואף משתתף באופן קבוע בדיונים בכנסת בנושאי התחדשות עירונית, פינוי בינוי ותמ״א 38. לצד כל אלה משמש עו"ד הלפרט כבורר מוסמך וכמגשר בסכסוכים משפטיים ומסחריים בתחום הנדל"ן ומכהן כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

מומחיותו של עו"ד הלפרט והובלתו את התחום באים לידי ביטוי גם במאמריו בנושאי הנדל"ן, תמ״א 38 ופינוי בינוי המתפרסמים בקביעות בעיתונים הכלכליים המובילים בישראל - גלובס, דה - מארקר וידיעות אחרונות, ובהרצאות שהוא מעניק בפורומים שונים - לשכת עורכי הדין, מרכז 'הלכה ומעשה', לשכת השמאים, לשכת המודדים, איגוד המתווכים, פורומים יזמיים ומכללות.